Hommikumantlid

Hommikumantel

Hommikumantel ei ole ju tegelikult ainult HOMMIKU mantel. Millal iganes tuleb tuju ennast vabalt ja koduselt tunda, on üks mõnus soe ja pehme rõivaese just see, mida sa vajad. Võid selle tõmmata oma pidžaama või öösärgi peale, et lugeda ajalehte või raamatut, vaadata televiisorit või nautida terrassil imelist loodust. Eriti aktuaalne on hommikumantel just praegusel ajal, kui inimesed on sunnitud tavapärasest palju rohkem aega veetma kodus.

Hommikumantleid valmistatakse väga erinevatest materjalidest ja inimeste soovid ja vajadused selle toote valimisel ongi väga erinevad. 100% puuvillane frotee – see on naturaalne, looduslähedane, allergiavaba, imab hästi niiskust ja säilitab kaua oma suurepärase vormi ja värvi. Reeglina on sellised hommikumantlid sallkraega või ilma kraeta, hõlmad paigutatakse vaheliti ja neid hoiab koos vöö.

Väga praktiline on aga Triumphi uus mudel ZIP Robe -tõmblukuga hommikumantel 53% polüestrit ja 47% puuvilla sisaldavast trikotaažist https://pesustuudio.ee/toode/robes-zip-robe/ Tõmblukk-kinnis hoiab hõlmu kindlalt koos ja sellise mõnusa kodurõivaga võib mugavalt toimetada kodus kasvõi terve päeva.

Pesustuudio.ee sortimendist ei puudu ka klassikalised paksust pehmest sametisest materjalist hõlmiklõikelised mudelid. Sügis/talv 2021 kollektsioonis on must ja tumesinine mudel, mille vöökohta kaunistab lai satiinist vöö. Triumph on alati pööranud väga suurt tähelepanu loodushoiule ja keskkonnale. Nende toodete valmistamiseks on kasutatud taaskasutuses olevat ümbertöödeldud polüestrit. https://pesustuudio.ee/toode/robes-cozy-robe/

Suurus

Värv

Uus -46% 34.9964.90

Robes Cozy Robe

Vaata
Uus -47% 31.9959.90

Robes Fluffy Robe

Vaata
Uus -42% 34.9959.90

Robes ZIP Robe

Vaata