Meestepesu

Meeste pesu võib olla lihtne ja mugav igapäevaseks kandmiseks või siis peen ja elegantne erilisteks puhkudeks.

Naistepesu soodsaid pakkumisi vaata siit:

Sloggi meestepesu

Sloggi kaubamärgi alt leiate suure valiku kaasaegse disainiga klassikalisi hipstereid, praktilisi minipükse ja sportlikke särke. Sloggi men kollektsiooni ergonoomilised lõiked tagavad suurepärase istuvuse ja meeldiva tunde nahal. Meeste pesu on valmistatud kvaliteetsest puuvillasest materjalist, millele on lisatud ca 5% elastaani. Selline kiud säilitab kõik puuvilla positiivsed omadused – pehmus, mugavus, hea niiskuse imavus jne, elastaan lisab aga kiule venivust, mis veelgi suurendab sloggi pesu kandmismugavust. Nii aluspükste kui särkide õmblemisel kasutatakse eriti pehmeid ja siledaid õmblusi, seega sobib selline meeste aluspesu suurepäraselt kandmiseks ka liibuvate ülerõivaste all.

HOM meestepesu

Lisaks sloggile on meie valikus Prantsuse meestepesu tootja HOM tooted. Prantslased juba teavad, mis on moes ja millist pesu kaasaegne mees kanda soovib. Disainerid katsetavad julgete värvide ja lennukate mustritega. Muidugi ei puudu HOM kollektsioonist ka klassikaline meeste pesu. Kuigi nende puhul piirdutakse peamiselt musta, halli ja tumesinise värvitooniga, püüavad HOM disainerid siiski leida igale mudelile väikese elegantse lisandi kas siis erilise värvlikummi või eriti peene ja mõnusa materjali näol. Muidugi on igal HOM kaubamärki kandval meeste pesul kaunis brändi logo.

Nähtamatud aluspüksid liibuvate riiete alla

Eraldi tahaks välja tuua HOM tootesarja Plumes (e.k. linnusuled). Nagu nimigi viitab, on tegemist eriti õhukesest materjalist, hästi kitsa värvlikummi ja eriti nähtamatute õmblustega toodetega. Selle tootesarja hipsterid või mikropüksid on lausa asendamatud liibuvate üleriiete all. Plumes aluspüksid on meie valikus mustana ja nahavärvi.

Vaata, kuidas pesu õigesti hooldada – pesuhooldus

Enne toote soetamist tutvu kindlasti ka suuruste tabeliga! – Suuruste tabel

Suurus

Värv

Uus 39.90

HOM Akita boxer

Vaata
Uus 49.90

HOM Archie boxer 3P

Vaata
Uus 37.90

HOM Beaulieu trunk

Vaata
-58% 9.9923.90

HOM Bertrand trunk

Vaata
-60% 11.9929.90

HOM Best Modal boxer 400212/RA

Vaata
Uus 37.90

HOM Cassien boxer

Vaata
Uus 29.90

HOM Cassien mini

Vaata
Uus 37.90

HOM Cavalaire boxer

Vaata
Uus 29.90

HOM Cavalaire micro

Vaata
36.90

HOM Chic boxer 401336/04

Vaata
34.90

HOM Classic boxer

Vaata
26.90

HOM Classic micro

Vaata
Uus 39.90

HOM Cotonou boxer

Vaata
Uus 37.90

HOM Eze boxer

Vaata
Uus 39.90

HOM Figari boxer

Vaata
Uus 34.90

HOM Figari mini

Vaata