Pidžaamad

Pidžaama on paljude inimeste jaoks asendamatuks riietusesemeks. Sellega on mõnus ja soe magada, kuid lisaks sellele võib pehmest kvaliteetsest trikotaažist komplekti kasutada ka koduse vabaajarõivana olgu siis diivanil lõõgastudes, perega hubast hommikusööki süües või oma lemmiktugitoolis raamatut lugedes.
 
Meie teisi ööpesu tooteid vaata siit: Ööpesu
 

Erinevad tegumoed

 
Pesustuudio.ee valikus on väga erinevaid komplekte, mille hulgast saab valida just oma eelistusi silmas pidades. Kollektsioonis on ülaosad pikkade või lühikeste varrukatega, nööpidega või ilma, alaosad pikkade pükstega, põlvpükstega või lühikeste pükstega. Triumph toodab kaks ööriiete kollektsiooni aastas.
 

Kvaliteetsed materjalid

 
Suurem osa Triumphi pidžaamadest on valmistatud väga kvaliteetsest puuvillasest trikotaažist. Kvaliteetse pikakiulise puuvilla kasutamine garanteerib toote kauni vormi säilimise ka pärast pikaajalist kandmist ja korduvat pesemist. Sügishooajal kasutatakse rohkem tihedakoelist ja kergelt karvastatud pinnaga trikotaaži, kevadhooaja tooted on sageli õhemast ja kergemast materjalist.
 

Mõnusad kodurõivad

 
Väga populaarseks on osutunud flanellist või viskooskangast komplektid, mis oma elegantse mustri ja värvigammaga sobivad suurepäraselt mõnusaks kodurõivaks. Sellised pidžaamad koosnevad eest üleni nööbitavast ülaosast ja sirge säärega pükstest, mille vöökohal on kummipael ja küljeõmblustesse töödeldud taskud.
Kõige elegantsema osa meie öörõivaste kollektsioonis moodustavad Amourette-sarja tooted. Pehmest ja nahasõbralikust viskoosmaterjalist pidžaama komplektid on kaunistatud õrnade pitsdetailidega. Kaunid trendivärvides öörõivad rõõmustavad silma ja soodustavad head und.
 

Positiivsed sõnumid

 
Loomulikult on mugavus ööpesu juures väga oluline, kuid Triumphi kollektsiooni loomisel ei ole sugugi vähem oluline ööriiete disain. Moekad prindid ja hooaja trendivärvid on kasutusel nii pesu- kui ka ööpesu hooajakollektsiooni loomisel. Sageli kaunistavad Triumphi ööriideid rinnale trükitud positiivsed sõnumid, mis väljendavad armastust ja enesest hoolimist.
 
Rannariietega saad tutvuda siin: Rannariided

Suurus

Värv

Uus 45.00

Boyfriend PSK BOYFRIEND 02

Vaata
Uus 45.00

Climate Aloe Top SSL

Vaata
Uus 50.00

Climate Aloe Trousers

Vaata
-51% 22.9946.90

Sets PK 02 LSL X

Vaata
Uus -42% 25.9945.00

Sets PK CAPRI X 01

Vaata
Uus -42% 25.9945.00

Sets PSK 10 CO/MD

Vaata
Uus 55.00

Thermal MyWear Cosy Trousers

Vaata
Uus 50.00

Thermal MyWear Top SSL

Vaata