Öösärgid

Öösärgid pesustuudio.ee valikus on reeglina valmistatud naturaalsetest materjalidest.
 
Kõiki ööpesu pakkumis vaata siit: Ööpesu
 

Puuvillane ööpesu

 
Tuntuim naturaalsetest materjalidest on loomulikult puuvill. Triumphi tooted on valmistatud kõrge kvaliteediga puuvillast. Kvaliteetse puuvilla iseloomulikuks tunnuseks on pikk ja sile puuvillakiud. Tänu sellele on puuvillane öösärk kauni läikega ning säilitab kaua oma vormi ja värvi. Puuvillane materjal on nahasõbralik ja täielikult allergiavaba. Paljud inimesed eelistavad just ööpesu puhul naturaalseid materjale.
 

Viskoosist ööpesu

 
Viskoos, teise nimetusega modaal, on kunstkiud, mida valmistatakse tselluloosist. Seega on see 100% looduslik materjal, millest spetsiaalse tehnoloogiaga valmistatakse viskooskiud. Viskoosist öösärgid on eriti pehmed sarnaselt siidile, ja lausa hellitavad selle kandja nahka. Viskoosi on lihtne hooldada, ta ei veni välja ega kaota oma esialgset kaunist välimust.
 

Flanellist ööpesu

 
Kergelt karvastatud pinnaga flanellkangast öösärk sobib suurepäraselt ka hommikumantli asendajaks, mõnusaks koduriietuseks nii õhtul kui hommikul. Flanellkangas on valmistatud 100% puuvillasest kiust. Sageli iseloomustatakse selliseid mudeleid sõnaga „boyfriend“, sest toote disainimisel on inspiratsiooni ammutatud meeste päevasärgi lõikest.
 
Pesustuudio.ee öörõivaste valik on väga suur. Siin leidub öösärke neile, kes eelistavad sooja ja pehmet pika varrukaga mudelit. Suur valik öösärke on õhemast puuvillasest trikotaažist ja lühikese varrukaga. Samuti on meie valikus varrukateta, kitsamate või laiemate õlapaeltega ja kaunite pitsdetailidega seksikad öösärgid erilisteks hetkedeks.

Suurus

Värv

Uus 45.00

Aura Spotlight NDK 01 X

Vaata
-60% 17.99 45.00 -60%

Boyfriend NDK SSL BOYFRIEND 02

Vaata
-60% 23.99 60.00 -60%

Climate Aloe NDK LSL

Vaata
Uus 45.00

Endless Comfort NDK LSL

Vaata
Uus 30.00

Nightdresses NDK 02 X

Vaata
Uus 35.00

Nightdresses NDK 03 LSL X

Vaata
-55% 19.99 44.90 -55%

Nightdresses NDK LSL 10

Vaata
-60% 15.99 40.00 -60%

Nightdresses NDK SSL 10 CO/MD

Vaata