Ööpesu

Ööpesu alla liigitub Triumphi kollektsioonis päris palju erinevaid tooteid. Kui varem mõisteti selle all enamasti ainult neid rõivaid, mis pandi selga vahetult enne teki alla pugemist, siis aeg ja olud on teinud suuri korrektiive. Ööpesu kategooriast leiame tänapäeval palju selliseid riideid, milles võib rahuliku südamega veeta terve päeva kodukontoris tööd tehes, soojal suvepäeval rõdul hommikusööki nautides või raamatut lugedes ja leidub isegi täiesti sobilikke kehakatteid kõrvalasuvast poest või kohvikust sisseostude tegemiseks.

Naiste ööpesu

Naiste ööpesu kõige suurema valikuga tootegrupiks on ikkagi otseselt magamiseks mõeldud rõivad. On ju selles osas meie klientide ootused ja lootused väga erinevad, olenedes suuresti harjumusest, aastaaegadest ja muudest tingimustest. Suvel sooja ilmaga või mõnusalt soojas ruumis eelistatakse ikka lühikese varrukaga ja õhukesi rõivaid, talvel külmaga või kui on kombeks magamistuba jahedana hoida, siis tihedamast materjalist ja pikkade varrukatega ööpesu. Triumphi kollektsioonist leiab enda vajadustele vastava ja sobiva toote loodetavasti iga klient. Muidugi tuleb silmas pidada, et Triumph toodab kaks naiste ööpesu kollektsiooni aastas. Seetõttu on hooaja alguses valik kõige suurem, hooaja lõpuks pärast allahindlusi jääb valik aga väga väikeseks ja siis tuleb jälle oodata uue hooaja toodete saabumist.

Ööriided

Ööriided, nagu öeldud, ei ole mõeldud ainult öösel kandmiseks. Järjest laiemas valikus on lisandunud Triumphi kollektsiooni mitmesuguseid flanellkangast või trikotaažist kodupükse või pükstest ja ülaosast, pluusist või džemprist koosnevaid komplekte. Talvistest kollektsioonidest leiame sooje ja paksemast trikotaažist tooteid, suveks aga pakub Triumph särgikesi ja õhukesest kangast komplekte. Ööriided on tavaliselt toodetud naturaalsetest kangastest, kuid pole sugugi tarvis karta ka sünteetilisi materjale. Tänapäeva tehnoloogia abil on võimalik valmistada väga kõrge kvaliteediga sünteetilisi kangaid, mis vastupidiselt levinud arvamusele ei aja higistama. Sellistest materjalidest ööpesu aitab säilitada nahal kuiva tunnet, juhtides tekkinud niiskuse kanga pinnale, kus see kiiresti aurustub.

Naiste ööriided

Naiste ööriided järgivad moevoolusid samuti nagu kogu ülejäänud Triumphi toodang. Igal hooajal valivad disainerid välja just sellele hooajale iseloomulikud trendikad värvid ja mustrid. Olles ühtse pesukollektsiooni osa, näeme sageli kordumas samasid värve, motiive, mustreid ja pitse nii pesu- kui ka ööpesu kollektsioonis. Sageli väljendavad ööriided enda disainiga lausa aktuaalseid ühiskondlikke sõnumeid, mida me näeme prindituna  ööpesu esiosale. Muidugi väljendavad need sõnumid igal hooajal ka selliseid eluliselt olulisi teemasid nagu armastus, sõprus, kodusoojus ja rõõm endaks olemisest.

https://pesustuudio.ee/toode/nightdresses-ndk-01/

Meeste ööriided

Meeste ööriided ei ole meie e-poes kahjuks nii suures sortimendis esindatud, nagu neid naissoost klientidele pakkuda on. Triumph loobus juba mitmeid aastaid tagasi selle sortimendi tootmisest, põhjuseks vähene nõudlus. Siiski on meil koostöö meeste pesu tootva Prantsuse brändiga HOM, kelle sortimendis siiski mõningal määral meeste ööpesu leidub. Seega tasub ikka vaadata meestepesu alamkategooriate alla, kus üht-teist huvitavat ka meestele leidub.

Triumphi ööpesu valik on mitmekülgne. Kas eelistad sooja ja pikka hommikumantlit või lühikest ja õhukesest materjalist? Kas öösärk peaks olema varrukatega või ilma? Mugavad ja stiilsed pidžaamad, seksikad öösärgid, pitsidega ja ilma pitsideta hommikumantlid. Pesustuudio.ee valikust leiab endale meelepärase iga naine.

Vaata, kuidas pesu õigesti hooldada – pesuhooldus

Enne toote soetamist tutvu kindlasti ka suuruste tabeliga! – Suuruste tabel

Suurus

Värv

-50% 9.99 20.00 -50%

Accessoires Rib Socks 01

Vaata
42.75 45.00 -5%

Aura Spotlight NDK 01 X

Vaata
Uus 42.75 45.00 -5%

Aura Spotlight NDK 03 X

Vaata
Uus 52.25 55.00 -5%

Aura Spotlight PSK

Vaata
Uus 33.25 35.00 -5%

Boyfriend Fit NDW 01

Vaata
Uus 42.75 45.00 -5%

Boyfriend Fit PW 01

Vaata
Uus -30% 34.99 50.00 -30%

Boyfriend MyWear S Boxy Shirt 01

Vaata
Uus -33% 29.99 45.00 -33%

Boyfriend MyWear S Shorts 01

Vaata
-40% 26.9942.75

Endless Comfort NDK LSL

Vaata
47.50 50.00 -5%

Flex Smart Leggings EX 01

Vaata
-50% 14.99 30.00 -50%

Mix & Match LSL Top Chest Pocket 04

Vaata
Uus 23.75 25.00 -5%

Mix & Match Shorts

Vaata
Uus 28.50 30.00 -5%

Mix & Match TOP SSL 03 X

Vaata
Uus 33.25 35.00 -5%

Mix & Match TROUSERS JERSEY X 01

Vaata
-64% 15.99 44.90 -64%

Mix&Match Jersey Shirt

Vaata
Uus 28.50 30.00 -5%

Nightdresses NDK 02 X

Vaata