Ööpesu

Ööpesu alla liigitub Triumphi kollektsioonis päris palju erinevaid tooteid. Kui varem mõisteti selle all enamasti ainult neid rõivaid, mis pandi selga vahetult enne teki alla pugemist, siis aeg ja olud on teinud suuri korrektiive. Ööpesu kategooriast leiame tänapäeval palju selliseid riideid, milles võib rahuliku südamega veeta terve päeva kodukontoris tööd tehes, soojal suvepäeval rõdul hommikusööki nautides või raamatut lugedes ja leidub isegi täiesti sobilikke kehakatteid kõrvalasuvast poest või kohvikust sisseostude tegemiseks.

Naiste ööpesu

Naiste ööpesu kõige suurema valikuga tootegrupiks on ikkagi otseselt magamiseks mõeldud rõivad. On ju selles osas meie klientide ootused ja lootused väga erinevad, olenedes suuresti harjumusest, aastaaegadest ja muudest tingimustest. Suvel sooja ilmaga või mõnusalt soojas ruumis eelistatakse ikka lühikese varrukaga ja õhukesi rõivaid, talvel külmaga või kui on kombeks magamistuba jahedana hoida, siis tihedamast materjalist ja pikkade varrukatega ööpesu. Triumphi kollektsioonist leiab enda vajadustele vastava ja sobiva toote loodetavasti iga klient. Muidugi tuleb silmas pidada, et Triumph toodab kaks naiste ööpesu kollektsiooni aastas. Seetõttu on hooaja alguses valik kõige suurem, hooaja lõpuks pärast allahindlusi jääb valik aga väga väikeseks ja siis tuleb jälle oodata uue hooaja toodete saabumist.

Ööriided

Ööriided, nagu öeldud, ei ole mõeldud ainult öösel kandmiseks. Järjest laiemas valikus on lisandunud Triumphi kollektsiooni mitmesuguseid flanellkangast või trikotaažist kodupükse või pükstest ja ülaosast, pluusist või džemprist koosnevaid komplekte. Talvistest kollektsioonidest leiame sooje ja paksemast trikotaažist tooteid, suveks aga pakub Triumph särgikesi ja õhukesest kangast komplekte. Ööriided on tavaliselt toodetud naturaalsetest kangastest, kuid pole sugugi tarvis karta ka sünteetilisi materjale. Tänapäeva tehnoloogia abil on võimalik valmistada väga kõrge kvaliteediga sünteetilisi kangaid, mis vastupidiselt levinud arvamusele ei aja higistama. Sellistest materjalidest ööpesu aitab säilitada nahal kuiva tunnet, juhtides tekkinud niiskuse kanga pinnale, kus see kiiresti aurustub.

Naiste ööriided

Naiste ööriided järgivad moevoolusid samuti nagu kogu ülejäänud Triumphi toodang. Igal hooajal valivad disainerid välja just sellele hooajale iseloomulikud trendikad värvid ja mustrid. Olles ühtse pesukollektsiooni osa, näeme sageli kordumas samasid värve, motiive, mustreid ja pitse nii pesu- kui ka ööpesu kollektsioonis. Sageli väljendavad ööriided enda disainiga lausa aktuaalseid ühiskondlikke sõnumeid, mida me näeme prindituna  ööpesu esiosale. Muidugi väljendavad need sõnumid igal hooajal ka selliseid eluliselt olulisi teemasid nagu armastus, sõprus, kodusoojus ja rõõm endaks olemisest.

https://pesustuudio.ee/toode/nightdresses-ndk-01/

Meeste ööriided

Meeste ööriided ei ole meie e-poes kahjuks nii suures sortimendis esindatud, nagu neid naissoost klientidele pakkuda on. Triumph loobus juba mitmeid aastaid tagasi selle sortimendi tootmisest, põhjuseks vähene nõudlus. Siiski on meil koostöö meeste pesu tootva Prantsuse brändiga HOM, kelle sortimendis siiski mõningal määral meeste ööpesu leidub. Seega tasub ikka vaadata meestepesu alamkategooriate alla, kus üht-teist huvitavat ka meestele leidub.

Triumphi ööpesu valik on mitmekülgne. Kas eelistad sooja ja pikka hommikumantlit või lühikest ja õhukesest materjalist? Kas öösärk peaks olema varrukatega või ilma? Mugavad ja stiilsed pidžaamad, seksikad öösärgid, pitsidega ja ilma pitsideta hommikumantlid. Pesustuudio.ee valikust leiab endale meelepärase iga naine.

Vaata, kuidas pesu õigesti hooldada – pesuhooldus

Enne toote soetamist tutvu kindlasti ka suuruste tabeliga! – Suuruste tabel

Suurus

Värv

45.00

Amourette NDK New Fit X

Vaata
Uus -42% 45.00

Aura Spotlight NDK X

Vaata
Uus 45.00

Boyfriend NDK SSL BOYFRIEND 02

Vaata
-64% 19.9954.90

Boyfriend NDW X BOYFRIEND

Vaata
Uus 45.00

Boyfriend PSK BOYFRIEND 02

Vaata
60.00

Climate Aloe NDK LSL

Vaata
Uus 55.00

Climate Aloe NDK SSL 01 X

Vaata
Uus 45.00

Climate Aloe Top SSL

Vaata
Uus 50.00

Climate Aloe Trousers

Vaata
-60% 17.9944.90

Climate Control LSL Top Turtle Neck

Vaata
-60% 17.9944.90

Climate Control Top Round Neck

Vaata
Uus -33% 29.9945.00

Flex Smart Biker Shorts EX

Vaata
-60% 19.9949.90

Flex Smart Leggings EX

Vaata
Uus 40.00

Flex Smart Top SSL EX

Vaata
-53% 19.9942.90

Mix & Match Tapered Trouser Flannel X

Vaata
-51% 17.9936.90

Mix & Match Trousers Jersey X

Vaata