Rannariided

Rannariided – igaühele just tema jaoks sobivaim lõige

Olgu rannapuhkusel, basseinis või aias päevitades – ainult mugavad rannariided annavad võimaluse tunda end oma nahas hästi. Kuid milline mudel katab teie naiselikke kurve kõige paremini? Meie rikkalik kvaliteetsete naiste ujumisriiete valik aitab teil otsuse langetada.

Kui rääkida klassikalistest ujumistrikoodest, siis “rohkem on rohkem”. Erinevalt bikiinidest katab trikoo kõhu, puusad ja osa seljast. Liibuv materjal peidab osavalt ära väikesed probleemsed kohad puusadel ja kõhul. Naise siluett tundub hetkega saledam ja harmoonilisem.

Triumphi disainerid näitavad teile, kui põnev ja võrgutav võib klassika olla. Sügavad seljadekolteed, pilkupüüdvad kontrastsed õmblused ja läbipaistvad vahetükid lisavad ühes tükis rannariietele naiselikkust.Samas, kui eelistate sportlikku ja lihtsat disaini, võite valida minimalistliku kujunduse tagasihoidlikes  värvides. Eelkõige korrigeeriva efektiga ja tumedates toonides naiste rannariided aitavad suurepäraselt varjata väikesi probleemseid kohti.

Bikiinid – kaheosalised rannariided naistele.

Kaheosalised rannariided on eriti populaarne valik kuumadel suvepäevadel. Ülaosa näeb välja nagu rinnahoidja. See toestab usaldusväärselt teie rinda ja moodustab atraktiivse dekoltee. Bikiinirinnahoidjate valik on sama mitmekülgne kui tavaliste rinnahoidjate puhul. Sobiv mudel leidub igale maitsele ja rinna suurusele.

Õlapaelteta  bikiinirinnahoidja on mõeldud naistele, kellele meeldib oma õlgu rõhutada ja kes soovivad ühtlast, rantideta päevitust. Õlapaelte asemel annavad rinnale täiendavat tuge stabiilsed tugikaared.

Need naised, kes soovivad fantastiliselt täidlast dekolteed, hindavad push-up-bikiine. Pehmete polsterdatud korvide ja vormiva tugikaarega ujumisriided suurendavad visuaalselt rinda ühe kuni kahe täidluse võrra.

Sama mitmekülgne on bikiinikomplektide alaosade valik. Alates väga madalatest ja nappidest püksikutest kuni kõrgete maksipüksteni – valik on teie. Järjest suureneb  trend, et rannariided naistele on võimalik ise kombineerida, sest üla- ja alaosad on eraldi müügis. Nii saab iga naine valida just temale sobivad mudelid ja suurused.

Väärtuslikud hooldusnõuanded:

Peske rannariideid harva. Nende liiga sageli pesumasinasse viskamine ainult kurnab elastaani, kangas kaotab oma elastsuse ja kuju.

30-kraadine vesi on täiesti piisav ujumisriiete jaoks. Pesupehmendaja on tabu, see kaotab kiiresti elastaani venivad omadused.

Ärge jätke oma ujumisriideid päikese kätte kuivama. Intensiivse UV-kiirguse käes tuhmuvad värvid kiiremini.

Ärge jätke oma rannariideid pärast ujumist liiga kauaks rannakotti lebama. Kõige parem on kloori- ja soolajäägid kohe külma veega välja loputada ning niiske pesu poolvarju kuivama riputada.

Kaunid ja seksikad rannariided ei pea olema vaid bikiinimodellide pärusmaa! Leia Pesustuudio.ee valikust endale trendikas korrigeeriv ja vormiv trikoo, push-up või hoopis minimizer bikiinid, mis toetavad ja katavad ka suuremat büsti, napid tangad või hoopis kõrge lõikega maxi-püksid. Ja mis kõige olulisem, Triumphi ja Damella ranna- ja päevitusriided on kvaliteetsest materjalist, säilitades kaua oma värvi ja vormi.

Suurus

Värv

Uus 59.90

Botanical Leaf DP

Vaata
Uus -50% 19.9939.90

Botanical Leaf midi

Vaata
Uus 32.90

Botanical Leaf mini

Vaata
Uus 94.90

Botanical Leaf OP 02

Vaata
Uus 94.90

Botanical Leaf OP 03

Vaata
Uus 99.90

Botanical Leaf OPD

Vaata
Uus 39.90

Botanical Leaf Pareo

Vaata
Uus 54.90

Botanical Leaf W

Vaata
Uus 54.90

Botanical Leaf W 02

Vaata
-50% 24.9949.90

Botanical Leaf W 03

Vaata
Uus 59.90

Botanical Leaf WP

Vaata
Uus 42.90

Charm Elegance 2.0 maxi

Vaata
Uus 42.90

Charm Elegance 2.0 midi

Vaata
Uus 99.90

Charm Elegance 2.0 OPD

Vaata
Uus 57.90

Charm Elegance 2.0 W

Vaata
-60% 11.9929.90

Charm Elegance tai

Vaata