Korrigeeriv pesu

Korrigeeriv pesu kaunite kurvide jaoks

 
Korrigeeriva pesu tootmisega alustas praegune Triumph International oma tegevust, asutades 1886. aastal Lõuna-Saksamaal kuue õmblusmasinaga õmblusateljee korsettide tootmiseks. Tollal valmistati korsetid jäigast kangast, paljude tugevdusõmblustega ning nööriti tihedalt vastu keha. Õnneks on need ajad möödas.
 
Meie kogu naistepesu valiku leiad siit
 

Nutikas korrigeeriv pesu

 
Tänapäeval ei pea naised enam valima, kas kanda ilusat pesu, või sellist, mis teeb kõhu lamedamaks, reied saledamaks ja istmiku pringimaks. Tänapäevane Triumphi korrigeeriv pesu ühendab elegantselt kõik need omadused. Järjest arenev kangatööstus võimaldab luua kauneid pitsilisi bodisid, vormivaid aluskleite, pikema ja lühema säärega pükse, mis koos silendava ja salendava funtsiooniga on ka imeilusad. Kuigi sellist pesu nimetatakse endiselt korrigeerivaks, ei tunne kandaja neid tooteid kandes ahistavat pitsitust. Vastupidi – korrigeeriv pesu kohandub kandja kehavormidega “targalt”, vajalikesse kohtadesse lisatud elastsed detailid annavad aga täieliku liikumisvabaduse.
 

Igaühele oma pesu

 
Üha suurem soov täiusliku keha järele suurendab loomulikult ka huvi vormiva pesu vastu. Peaaegu igaühel meist on kodus mõni selline imeline pesuese ja enamus meist on korrigeeriva pesu “testi” juba ise läbi viinud. Usalda ennast – Triumph Shapeweariga teed parima valiku. Igal hooajal lisanduvad kollektsiooni päris uued tooted. Juba head vastuvõttu leidnud mudelid aga tulevad järjest uutes ja trendikates värvitoonides.
 

Pesu valik on tõesti suur

 
Pole tähtis, kas soovite oma figuuri kujundada pulmadeks, pisut kitsaks jäänud kleidi kandmiseks, üliliibuva seeliku alla või kleidi jaoks, mis jätab fantaasiale vähe ruumi. Triumphi korrigeeriva pesuga on see ülilihtne. Saate valida värvide, materjalide, tegumoodide ja kujunduste vahel, nagu olete seda harjunud tegema klassikalise pesu puhul. Mitte aluspesu ei määra teie riietust – teie määrate, milline korrigeeriv pesu teie riietust kõige paremini kujundab.

Suurus

Värv

-40% 53.99 90.00 -40%

Airy Sensation BSWP 01

Vaata
35.15 37.00 -5%

Airy Sensation Maxi

Vaata
42.75 45.00 -5%

Becca High Panty

Vaata
42.75 45.00 -5%

Medium Shaping Series Highwaist Panty

Vaata
-60% 13.9933.25

Triumph Shape Smart Highwaist String

Vaata
-51% 16.9933.25

Triumph Shape Smart Maxi

Vaata
-60% 17.9942.75

Triumph Shape Smart Panty L

Vaata
71.25 75.00 -5%

True Shape Sensation BSWP

Vaata
38.00 40.00 -5%

True Shape Sensation Maxi

Vaata
-51% 20.9940.85

Wild Rose Sensation Highwaist Panty

Vaata