Hommikumantel

Hommikumantel ei ole ju tegelikult ainult HOMMIKU mantel. Millal iganes tuleb tuju ennast vabalt ja koduselt tunda, on üks mõnus soe ja pehme rõivaese just see, mida sa vajad. Võid selle tõmmata oma pidžaama või öösärgi peale, et lugeda ajalehte või raamatut, vaadata televiisorit või nautida terrassil imelist loodust. Eriti aktuaalne on hommikumantel just praegusel ajal, kui inimesed on sunnitud tavapärasest palju rohkem aega veetma kodus.
 
Meeste hommikumantleid vaata siit: Meeste hommikumantlid
 

Hommikumantlid erinevatest materjalidest

 
Hommikumantleid valmistatakse väga erinevatest materjalidest ja inimeste soovid ja vajadused selle toote valimisel ongi väga erinevad. 100% puuvillane frotee – see on naturaalne, looduslähedane, allergiavaba, imab hästi niiskust ja säilitab kaua oma suurepärase vormi ja värvi. Reeglina on sellised hommikumantlid sallkraega või ilma kraeta, hõlmad paigutatakse vaheliti ja neid hoiab koos vöö.
 

Tõmblukuga hommikumantel

 
Väga praktiline on aga Triumphi uus mudel ZIP Robe -tõmblukuga hommikumantel 53% polüestrit ja 47% puuvilla sisaldavast trikotaažist https://pesustuudio.ee/toode/robes-zip-robe/ Tõmblukk-kinnis hoiab hõlmu kindlalt koos ja sellise mõnusa kodurõivaga võib mugavalt toimetada kodus kasvõi terve päeva.
 

Soojad pehmest materjalist hommikumantlid

 
Pesustuudio.ee sortimendist ei puudu ka klassikalised paksust pehmest sametisest materjalist hõlmiklõikelised mudelid. Sügis/talv 2021 kollektsioonis on must ja tumesinine mudel, mille vöökohta kaunistab lai satiinist vöö. Triumph on alati pööranud väga suurt tähelepanu loodushoiule ja keskkonnale. Nende toodete valmistamiseks on kasutatud taaskasutuses olevat ümbertöödeldud polüestrit. https://pesustuudio.ee/toode/robes-cozy-robe/
Kevad/suvi 2022 kollektsioonist leiame sarnase lõikega hommikumantli, mis on valmistatud puuvillasest materjalist.

Suurus

Värv

-50% 29.99 60.00 -50%

Robes Fleece Robe 3/4

Vaata